AYD TEKNİK

Aşağıda belirtilen şirketlerin Türkiye ve Avrupa mümessili veya yetkilendirilmiş  satış şirketi olan AYD Danışmanlık bu ürünlerin Türkiye ve Avrupa’da satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

American Gilsonite Company-Turkiye      Gilsonite®

American Gilsonite şirketi Gilsonit hammaddesi üretmektedir. Gilsonit, Amerika’nın Utah eyaletinde elde edilen bir hammadde olup Asfalt Betonu, Boya, Ferro Döküm ve Petrol Sondaj Kuyularında kullanılan önemli bir malzemedir.

The Moore Company-Türkiye ve Avrupa   
LOCKERBASKET® Storage 

The Moore Company, Amerika’da sepet ve askı sistemleri üretmektedir. Bu sistemler; madencilik ve ağır sanayi sektörlerinde, işçi elbiselerinin sağlılıklı bir şekilde saklanması ve hızlı bir şekilde ulaşılmasında kullanılır.

Sanwood-Türkiye

Guangdong Sanwood Tecchnology şirketi Çinde ısı ven nem test odaları üretimi yapmaktadır. Bu cihazlar havacılık, otomotive,telekomünikasyon dahil endüstrinin bir çok alanlarında kullanılmaktadır.

Höckh Metall-Türkiye

Höckh Metall-Reinigungsanlagen GmbH makina parçaları yıkama sistemlerinin üretimini yapmaktadır.

Christiani-Türkiye

Christiani, Avrupada ve Dünyanın bir çok yerinde teknik eğitim ve iş temelli öğrenme alanlarında hizmet veren bir şirkettir. Şirket teknolojik eğitim setleri ve chazları üretimi yapmaktadır.